Відгуки
Напишіть відгук про нас
1
2
3
4
5
Відправити
     
Закрити

Надіслати свій відгук.

Середній рейтинг:  
 4 відгуків
от клиента Оксана

Доброго дня. В мене своя історія , якою я поділюся з Вами. Ми готували свого сина до вступу в Польщу, він пройшов курс вивчення польської мови, побував з ознайомчим туром в польських ВУЗах і, здавалося би, все було вирішено. Але одного дня він прийшов з коледжу і повідомив , що коледж відвідали представники „ Словацького дому ” і він прийняв кінцеве рішення : буде навчатися в Словаччині. Зазвичай ми підтримуємо його завжди , так як , наші погляди часто збігаються . Командою „ Словацького дому ”було організовано ознайомчий тур по містах Словаччини , де мали би можливість навчатися наші діти. Ознайомча поїздка до університетів , знайомство з викладачами була поєднана з відпочинком на Бардейовських Купелях і екскурсіях.
З вересня місяця мій син був зарахований до Технічного Університету міста Кошице TUKE .
Успішно закінчив перший курс .
Використавши нагоду безкоштовного проїзду по території Словаччини залізничним транспортом вихідні дні використовував для різноманітних поїздок, побував в Братиславі , Відні, Будапешті…
Зараз моя дитина дома , відпочиває і набирається сил до навчання на другому курсі. Це було моє рішення , щоб він на канікули приїхав до дому і я на тому настояла. Сама поїхала і привезла його. Так , як для моєї дитини це був самий важкий, самий емоційний рік в його житті і ми вирішили, що він вартий того, щоб відпочити.
Але хто зацікавлений в тому , щоб сумістити навчання з підробітком , то проблеми немає в цьому: деякі діти влаштувалися на сезон на роботу і проживають в студентському гуртожитку.
Рекомендую батькам давати можливість дітям розвиватися , самостверджуватися і пізнавати життя.
Окрема подяка команді „ Словацького дому ” за надану можливість … За вміння працювати з людьми, вміння вислухати і ввійти в положення кожного абітурієнта і знайти альтернативне рішення.
Всім бажаю миру, добра і здоров’я.

от клиента Анна Анишина

Сын готовился к поступлению в ВУЗ Польши, но судьба преподнесла сюрприз - встречу с представителями "Словацкого дома", очень заинтересовались и не прогадали.
По сравнению с получением высшего образования в Польше, в Словакии можно перечислить следующие плюсы:
1. Высшее образование на словацком языке для украинцев предоставляется на бесплатно;
2. Получение ВНЖ на срок обучения в ВУЗе, что дает возможность учиться и работать как в Словакии, так и в Европе, например на время летних каникул;
3. По студенческому билету предоставляются 50% скидки на питание в столовой, проезд в городском транспорте и бесплатный проезд на ж/д транспорте по Словакии;
Сын чувствует себя очень комфортно, успешно сдал первую сессию, очень быстро освоил язык, этому способствует языковая среда, общение и учеба в Университете. Конечно, знание украинского и русского языков помогает нашим детям в изучении родственного словянского языка, но иллюзий строить не следует, словацкий язык имеет свою уникальную структуру языка, лексику и фонетику.
Атмосфера в Университете доброжелательная, студенческая жизнь интересная.
Кошице, где учится сын в Техническом Университете, чистый, красивый, ухоженный город с превосходным, мягким климатом, чистым горным воздухом.
Огромное спасибо представителям "Словацкого дома" за прекрасную возможность получения качественного европейского образования, оперативность и профессионализм! Очень рекомендую!

от клиента Елена

Мы думали, что обучение в Европе нам не доступно. Дочка пришла со школы и сказала, что приходили представители Словацкого дома. Пообщались, обсудили все вопросы и оказалось все реально и доступно. Моя дочь без проблем поступила в Технический университет в Кошицах на факультет экологии. Очень довольна.
Спасибо команде "Словацкий дом". С вами легко и просто!

от клиента Олександр

Дуже добра команда.
Зарахован до технічного університету без проблем.
Дякую Вам.