Освіта у Словаччині

Вибір країни для навчання завжди непростий і залежить від багатьох факторів.

Все частіше студенти обирають Словаччину тому, що:

Витрати на навчання , проживання i харчування. Словаччина на сьогоднішній день є найменш дорогою країною ЄС. Витрати на житло, харчування і т.п. нижче, ніж навіть в тій же Польщі або Чехії (проживання від 40 – до 70 євро , харчування близько 100 євро ) Навчання в вузах там безкоштовне. Далеко не кожен в нашій країні готовий платити по 10-25 000 у.о. протягом 2-5 років. Близькість Словаччини до України робить доступними переїзд до неї і регулярні поїздки додому.

Мова навчання. Нікому не хочеться втрачати 1-2 роки для вивчення мови для вступу, тому всі намагаються вибрати програми на вже знайомій мові або такій, де її вивчення вимагає мінімум часу. У Словаччині можна вчитися й англійською мовою, але краще, зрозуміло, на словацькій. При цьому, словацькі вузи не висувають жорстких вимог до рівня мови. Ви самі вирішуєте, як і коли її вчити, головне, щоб до початку занять у вузі Ви нею оволоділи. А близькість мови до української робить її простішою для вивчення і інтуітивно зрозумілішою.

Перспективність навчання і країни. Одже не секрет, що практично всі їдуть вчитися за кордон з метою потім там же залишитися, знайти роботу і стати повноцінним громадянином ЕС. У Словаччині з мінімальними витратами Ви отримаєте повноцінний європейську освіту. Після закінчення  ви можете працювати не тільки в Словаччині, а й в будь-якій країні ЄС. Державні ВНЗ Словаччини забезпечують навчання на високому рівні за найбільш затребуваними і перспективними професіями. Після випуску  вам не доведеться довго шукати роботу – сприятливий економічний клімат допомагає розвитку бізнесу в Словаччині. Представники підприємств активно шукають майбутніх співробітників серед студентів університетів! 

ОГОЛОШЕННЯ:

       Почат набір студентів на навчання до вишів Словаччини по програмі ,,БЮДЖЕТ 2021-2022“, яка влючає в себе зарахуння студентів на безкоштовну форму навчання ,без іспитів та знання мови (на момент вступу), і діє до 31 березня 2019року. 

  Громадська Організація ,,СЛОВЦЬКИЙ ДІМ УКРАЇНА”,яка є офіційним представником ВНЗ Словаччини і діє в рамках програми ,,БЮДЖЕТ 2021-2022″ з великим задоволенням і професіоналізмом долучит Вас до студентського життя та європейського майбутнього.

Нижче Ви можете ознайомитися зі списком університетів, вибрати найбільш підхожий для себе факультет і спеціальність. Ви зможете подати відразу кілька заяв у різні університети, на різні факультети і спеціальності. (але кожна заява платна, і безкоштовне навчання тільки в одному університеті).

Переваги вищої освіти у Словаччині:

 • Навчання в університеті безкоштовнe у вибраних спеціальностях, без вступних іспитів.
 • Студентам видається дозвіл на проживання в Словаччині, що дає можливість з часом оформити право на постійне місце проживання, яке фактично у правах прирівнюється до громадянства в Європейському Союзі, крім права голосування на виборах.
 • Всім прийнятим студентам, надається житло в студентських гуртожитках, де вартість проживання становить близько 45-70 євро. (В кімнаті два, три або чотири студенти).
 • Кращі студенти отримують премії, стипендії від держави.
 • Харчування надається, де обід коштує 1,30 євро, вечеря 1,20євро. 
 • У нашій програмі,,БЮДЖЕТ 2019-202020″ ми можемо надати всі необхідні відомості і послуги, пов’язані з поданям заяви, у супроводі всіх необхідних документів пiсля прийняття до університету .
 • В рамках нашої програми ми також забезпечимо курси словацької мови, які будуть тривати 50 годин теоретичної частини.
 • Ми гарантуємо, що після бакалаврата і магістратури, ви будете мати можливість працювати не тільки в Словаччині i Україні, наші дипломи дійсні також у всіх країнах Євросоюзу, Америці та Канаді…
 • Будемо співпрацювати зі студійними відділеннями протягом всього навчального процесу.
 • Cтуденти мають право оформити студентську карту ISIC-card, яка дає можливість отримання великих знижок на проїзд по всьому світу (до 50%) і знижок у багатьох магазинах, розважальних центрах, ресторанах і кафе, в музеях. В Словаччині ця карта дає безкоштовний проїзд .
 • Під час навчання, в тому числі під час канікул, українські студенти мають право за бажанням офіційно працювати, що дасть можливість ще й заробити.
Отримати консультацію