Ознайомчий тур до ВУЗів Словаччини у січні 2020 року

ГО «СЛОВАЦЬКИЙ ДІМ» з 25.01.2020 по 29.01.2020 було проведено ознайомчий тур до ВУЗів Словаччини.

Під час туру учасники відвідали Технічний університет Кошице та університет Павла Йозефа Шафарика.

Ректоратами даних вищих навчальних закладів проведено зустріч для абітурієнтів та їх батьків з деканами факультетів та надано можливість побачити більшість лабораторій  ВУЗів.

Групою нашого ознайомчого туру було відвідано лабораторії мехатроніки, протезування та ортопедії, Машинобудівного факультету Технічного університету Кошице.

На зустрічі в університеті Павла Йозефа Шафарка виступили та проінформували про можливості навчання студентів представники 4 факультетів: медичного, природничих наук, філософського та факультету державного управління. Всі лектори надали вичерпну інформацію про умови, можливості та перспективи у майбутньому.

По закінченню ознайомлення з ВУЗами було проведено брифінг із студентами-українцями, які вже навчаються на І та ІІ курсах у словацьких університетах.

Також була надана можливість відвідати бібліотеки, студентські їдальні та ознайомлення з побутом та відпочинком студентів.

У вільний час групи, була проведена екскурсія та ознайомлення з найцікавішими місцями Кошице.

Для тих абітурієнтів, хто не потрапив до ознайомчого туру,  навесні буде проведено «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ». На даний захід будуть запрошені представники ВУЗів Словаччини.

А для всіх бажаючих відпочити та вивчити словацьку мову запрошуємо до ЛІТНЬОГО МОВНОГО ТАБОРУ, який буде організовано в кінці червня на території Словаччини.

ЩИРО ДЯУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ ТУРУ ЗА АТИВНІСТЬ ТА ПОИТИВНИЙ НАСТРІЙ!

БАЖАЄМО ВСІМ ВАМ УСПІХУ!