Навчання у Словаччині для українських абітурієнтів – це реально!!!

02.02.2019 року в м.Києві та 03.02.2019 року в м.Одесі у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між ГО «Словацький дім» та Вищими навчальними закладами Словаччини було проведено Дні відкритих дверей.

В рамках програми «БЮДЖЕТ 2019 – 2020» Громадською організацією «Словацькій дім» було запрошено представників словацьких ВУЗів: заступника декана Машинобудівного факультету Технічного университету в м.Кошице (ТУК), пана Jan Kral, представника ректората Пряшевського університету, пані Maria Mihalikova. Також були присутні українські  студенти пятого та першого курсів Технічного університету в Кошице.                                                                                                     

Випускникам, які були присутні на даному заході, їх батькам та керівникам навчальних закладів було доведено інформацію щодо отримання безкоштовної, якісної європейської освіти.

Також були розглянуті актуальні та найбільш цікаві для вступників питання:

  • умови вступу до ВУЗів Словаччини;
  • коли і з чого варто починати підготовку до вступу;
  • на які спеціальності можна вступати;
  • проживання у гуртожитку під час навчання;

 –    отримання нашими студентами виду на проживання;

  • отримання стипендій;
  • перспективи працевлаштування після закінчення навчання.

Захід відбувся у невимушеному та дружньому спілкуванні. На всі питання присутніми було отримано об’єктивну та достовірну інформацію.

Питання, які турбували наших гостей, підтверджують той факт, що тема освіти наших дітей в Словаччині дуже актуальна та користується попитом.

ГО «СЛОВАЦЬКИЙ ДІМ УКРАЇНА» висловлює слова вдячності всім учасникам даного заходу і пропанує організацію індивідуальних  ознайомчих турів до  університетів Словаччини(по прийнятним цінам).  Детальна інформація знаходиться на нашому сайті  slovakdom.com.ua.

Також нагадуємо, прийом студентів на бюджетну форму навчання на 2019-2020 навчальний рік розпочато!

Термін подачі документів у ВУЗи Словаччини  до 30.03.2019 року.

ЧАС ОБИРАТИ НАЙКРАЩУ ОСВІТУ! ЧЕКАЄМО ВАС!